Kontener wystawienniczy

H&M Home to marka debiutująca na polskim rynku, oferująca produkty pozwalające wykończyć wnętrza naszych domów i mieszkań i nadać im indywidualny charakter.

Żeby lepiej poznać markę i pozwolić utożsamić się z nią konsumentom został rozpisany konkurs na projekt kontenera reklamowego.

Wpadliśmy na pomysł, żeby przedstawiać w nim codzienne sytuacje, które zdarzają się nam w domu. Zastosowanie luster w połączeniu z asortymentem oferowanym przez firmę (m.in. fotorealistyczne tapety i drobne bibeloty) czyniły wnętrza rzeczywistymi a rolę dodatków pełniły produkty oferowane przez H&M Home. Potencjalni klienci przechodząc obok takiego kontenera mieli robić sobie zdjęcia, dzięki czemu lepiej zapamiętywali markę.

Na wnętrze składają się: niebieskie pomieszczenie z prysznicem oraz różowy pokój „małej księżniczki”. Układ luster który zastosowaliśmy w projekcie pozwalał na znalezienie się w samym środku danego pomieszczenia np. za zasłonką prysznica. Kolory, które zastosowaliśmy, swoim kontrastem miały zachęcać przechodzących do robienia sobie zdjęć.